Футбол: у грі

Футбол: у грі "Чорноморець" - "Зоря" (1:1) арбітр показав три червоні картки

Унічию (1:1) завершився 2 грудня стартовий матч 18-го туру української футбольної Прем'єр-ліги між одеським "Чорноморцем" та луганською "Зорею".

М'ячі в Одесі забили Олексій Хобленко (71-а хвилина) - у господарів, Олександр Сваток (67) - у луганчан, повідомляє Укрінформ.

У цій грі головний арбітр Віталій Романов із Дніпра показав футболістам 8 жовтих та 3 червоні картки. У одеситів з поля були вилучені Денис Васін (18-та хвилина) та Алассан Н’Діає (76), у "Зорі" -  Руслан Бабенко (33).

Продовжить суботню програму туру донецький "Шахтар" та рівненський "Верес", які зійдуться на ОСК "Металіст" у Харкові (початок о 17.00, транслює телеканал "Футбол 2").

На неділю заплановано матчі кропивницької "Зірки" та кам'янської "Сталі" (14.00, "Футбол 1"), львівських "Карпат" та донецького "Олімпіка" (14.00, "Уніан"), полтавської "Ворскли" та "Олександрії" (17.00, "Футбол 1"), київського "Динамо" та ФК "Маріуполь" (19.30, "2+2").

Турнірне становище: "Шахтар" - 39 очок (після 17-ти ігор), "Динамо" - 35 (16), "Верес" - 25 (17), "Олімпік" - 25 (17), "Ворскла" - 25 (17), "Зоря" - 24 (18), "Маріуполь" - 20 (16), "Олександрія" - 18 (17), "Чорноморець" - 16 (18), "Зірка" - 14 (17), "Карпати" - 14 (17), "Сталь" - 12 (17).

На фото: Віталій Романов.