Біатлон: норвежець Бьо виграв першу індивідуальну гонку Кубка світу, українці - у Тор-30

Норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо з чистою стрільбою на чотирьох вогневих рубежах переміг в індивідуальній гонці на 20 км на першому етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді (Швеція).

Результат переможця - 53 хвилини 24,5 секунди, повідомляє Укрінформ.

Другим дистанцію подолав француз Фійон Має (відставання 2 хвилини 01,0 секунди; 0 промахів), третім - його іменитий співвітчизник Мартен Фуркад (відставання 2 хвилини 14,3 секунди; 2 промахи).

Кращими серед українців були Артем Прима, який прийшов до фінішу 23-м (відставання 4 хвилини 19,0 секунди; 2 промахи), та Сергій Семенов - 24-й результат (відставання 4 хвилини 37,5 секунди; 2 промахи).

Володимир Семаков фінішував 78-м (відставання 9 хвилин 04,3 секунди; 5 промахів), Руслан Ткаленко - 82-м (відставання 10 хвилин 56,9 секунди; 6 промахів) Олександр Жирний - 97-м (відставання 10 хвилин 56,9 секунди; 6 промахів).

1 грудня в Естерсунді відбудеться жіночий спринт на 7,5 км.

На фото:  Йоганнес Тінгнес Бьо.