Українські борці вибороли вісім нагород чемпіонату світу в Польщі

Найбільший медальний здобуток у представниць жіночої боротьби, які посіли друге місце  у командному заліку.

Представниці національної збірної вибороли "срібло" та три "бронзи" чемпіонату світу U23 з греко-римської, вільної та жіночої боротьби, що цими вихідними завершився в Бидгощі (Польща). Про це повідомляє прес-служба Мінмолодьспорту.

Титул віце-чемпіонки світу у ваговій категорії 60 кг завоювала Ілона Прокопевнюк. Аліна Акобія (55 кг), Тетяна Кіт (58 кг) та Анастасія Шустова (75 кг) стали бронзовими призерками світової першості.

Андрій Антонюк став бронзовим призером змагань у ваговій категорії до 80 кг.

Борці вільного стилю вибороли три нагороди та увійшли до п'ятірки найсильніших команд. Данило Картавий (125 кг), Василь Михайлов (74 кг) та Муразі Мчедлідзе (97 кг) піднялися на третю сходинку п'єдесталу за результатами "бронзових поєдинків".