Футбол: Кубок Лібертадорес утретє дістався

Футбол: Кубок Лібертадорес утретє дістався "Греміо"

Бразильський футбольний клуб "Греміо" із Порту-Алегрі став володарем Кубка Лібертадорес-2017.

"Греміо" обіграв аргентинський "Ланус" у другому фінальному матчі з рахунком 2:1. Про це повідомляє Sport Arena

Незважаючи на перемогу в першому матчі тижневої давності (1:0), бразильці зовсім не збиралися відсиджуватися в обороні і проводили небезпечні контратаки. В одній з них в середині першого тайму Фернандіньо перехопив м'яч на своїй половині поля і на шаленій швидкості прорвався до воріт господарів, відкривши рахунок. А незадовго до перерви Луан довів рахунок до 2:0. Аргентинці з пенальті відіграли один гол.

Відео кращих моментів:

Зазначимо, що Луан був визнаний кращим гравцем турніру.

Для "Греміо" ця перемога вже третя в Кубку Лібертадорес. Попередня була у далекому 1995 році.