"Маріуполь" став першим півфіналістом Кубка України з футболу

У Полтаві відбувся перший поєдинок чвертьфінальної стадії Кубка України з футболу сезону 2017-2018 років.

Протистояння "Ворскли" та "Маріуполя" завершилося із результатом 2:1 на користь гостей полтавського стадіону ім. О.Бутовського, які вийшли до півфіналу Кубка України, повідомляє Укрінформ.

Форвард Владислав Кулач вивів "Ворсклу" вперед на 13-й хвилині, на що "Маріуполь" невдовзі відповів голом Андрія Борячука (25), а на 77-й хвилині підопічні Олександра Бабича оформили перемогу після влучного удару півзахисника гостей Андрія Тотовицького.

"Маріуполю" вдалося повторити кубкове досягнення клубу 12-річної давнини - у сезоні 2005-2006 років приазовці були учасниками 1/2 фіналу, де за сумою двох матчів поступилися запорізькому "Металургу (1:2, 1:1).

"Ворскла" вже вигравала Кубок України - у фіналі-2009 "зелено-білі" на "Дніпро-Арені" взяли гору над донецьким "Шахтарем" (1:0).

В інших поєдинках 1/4 фіналу Кубка України сьогодні також зійдуться "Десна" (Чернігів) - "Динамо" (Київ), ФК "Львів" - "Дніпро-1", "Шахтар" (Донецьк) - "Верес" (Рівне).