Морозюк: "Динамо" починає грати тільки після того, як пропускає

686
Правий захисник київського футбольного клубу "Динамо" Микола Морозюк поділився враженнями від поєдинку 5-го туру групового етапу Ліги Європи проти албанського "Скендербеу" (2:3).

"Чого не вистачило? В першу чергу, двох голів для підсумкової перемоги. Не можна грати відрізками - десять хвилин граємо, створюємо моменти, десять хвилин повний провал. Повинна бути цілісна гра протягом 90 хвилин, тільки в такому випадку ми зможемо здобувати перемоги.

Не можу сказати, що ми виходили на гру без настрою, але провалили десять хвилин в дебюті гри, розслабилися після забитого м'яча, потім провалили початок другого тайму. Починаємо грати тільки після того, як пропускаємо", - цитує Морозюка офіційний сайт ФК "Динамо".

Нагадаємо, що у поєдинку "Скендербеу" – "Динамо" (3:2) м’ячі забили Сабьєн Ліладж (18), Джеймс (52), Алі Соу (56) - Віктор Циганков (16), Назарій Русин (90+1).

Турнірне становище у групі: "Динамо" - 10 очок, "Партизан" - 8, "Скендербеу" - 5, "Янг Бойз" - 3.

У заключному, шостому турі 7 грудня "Динамо" на столичному НСК "Олімпійський" зіграє з сербським "Партизаном".