Біатлон: Віта Семеренко – п’ята у мас-старті у Шушені

Юлія Джима не стартувала.

У норвезькому Шушені завершився жіночий мас-старт в рамках відкритого Кубка Норвегії, в якому беруть участь більшість топ-команд світу. Кращою з українок стала Віта Семеренко, яка фінішувала п’ятою. А перемогла норвежка Марте Ульсбю. Про це повідомляє Укрінформ.

Кращий результат з українок у мас-старті показала Віта Семеренко. Вона припустилася трьох промахів і програла переможниці Марте Ульсбю з Норвегії 49 секунд. Для Віти це величезний успіх, адже вона лише недавно повернулася у біатлон після паузи у понад 2 роки.

Серед інших українок на цій дистанції відзначимо Ірину Варвинець, яка фінішувала 11-ю, та Анастасію Меркушину, вона показала 13-й результат. Юлія Джима та Надія Бєлкіна, які також мали бігти мас-старт, в останній момент знялись з гонки.

Нагадаємо, що відкритий Кубок Норвегії – це останні контрольні змагання перед першим етапом Кубка світу у шведському Естерсунді.