АПЛ: «Манчестер Юнайтед» обіграв «Ньюкасл», Ібрагимович повернувся

«МЮ» утримує друге місце в АПЛ.

Триває 12-й тур чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ). В останньому матчі дня «Манчестер Юнайтед» переміг на своєму полі «Ньюкасл» 4:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Матч на «Олд Траффорд» розпочався несподівано. На 14-й хвилині гості вийшли вперед після голу Гейла. Лише наприкінці першого тайму «Манчестер Юнайтед» відповів. Марсьяль рахунок зрівняв, а Смоллінг вивів «МЮ» вперед.

Після перерви у господарів відзначилися Погба і Лукаку. Також відзначимо повернення на поле після тривалого лікування шведського форварда «МЮ» Ібрагимовича. У підсумку, команда Жозе Моурніью впевнено перемогла 4:1.

Завдяки цій перемозі «МЮ» повернувся на друге місце в турнірній таблиці АПЛ.  У команди 26 очок. Однак поки що відставання від лідера – «Ман Сіті» все одно велике – 8 очок.