"Динамо" перемогло у гостях "Зірку" в чемпіонаті України з футболу

Футболісти київського "Динамо" обіграли 18 листопада у Кропивницькому "Зірку" (2:0) і наблизилися у турнірній таблиці української Перм'єр-ліги до лідера - донецького "Шахтаря".

Обидва м'ячі забив конголезький легіонер столичного клубу Д'ємерсі Мбокані (на 23-й та 31-й хвилинах).

У паралельному поєдинку 16-го туру чемпіонату України луганська "Зоря" на запорізькій "Славутич-Арені" зіграла внічию з рівненським "Вересом" - 1:1. Голи: Артем Громов (28) - Володимир Адамюк (61).

На 57-й хвилині у рівненчан був вилучений з поля Микола Іщенко.

На суботу також запланована зустріч  "Карпати" (Львів) - "Маріуполь", яку о 17.00 транслюватиме телеканал "Уніан".

До недільної програми туру увійшли поєдинки полтавської "Ворскли" і кам'янської "Сталі" (14.00, "Футбол 2"), одеського "Чорноморця" та донецького "Олімпіка" (19.30, "Уніан").

Розпочався 16-й тур у п'ятницю несподіваною поразкою донецького "Шахтаря" від "Олександрії" - 1:2. На стадіоні "Металіст" у Харкові м'ячі забивали: Бернард (18) - у донеччан; Артем Полярус (15-та і 27-ма хвилини) - у складі олександрійців.

Турнірне становище: "Шахтар" - 36 очок (після 16-ти ігор), "Динамо" - 32 (15), "Олімпік" - 25 (15), "Верес" - 22 (16), "Ворскла" - 21 (15), "Зоря" - 20 (16), "Маріуполь" - 17 (14), "Олександрія" - 15 (16), "Зірка" - 14 (16), "Карпати" - 14 (15), "Чорноморець" - 12 (15), "Сталь" - 11 (15).

На фото: Д'ємерсі Мбокані.