Екс-президент Олімпійського комітету Росії пропонує розстріляти інформатора WADA

Екс-президент Олімпійського комітету Росії пропонує розстріляти інформатора WADA

1251
Ukrinform
Леонід Тягачов робить шокуючи заяву.

Почесний президент Олімпійського комітету Росії (ОКР) Леонід Тягачов запропонував розстріляти екс-главу Московської антидопінгової лабораторії, інформатора Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Григорія Родченкова. Про це він сказав в ефірі радіо «Говорит Москва».

«Ми чесні щодо допінгу. Наводили приклади по нашим чемпіонам Легкову, Вилєгжаніну, Пєтухову, що у нас порушень не було. А Родченкова просто потрібно за неправду розстріляти, як Сталін би зробив», - сказав Тягачов.

Раніше російські лижники Олександр Легков, Максим Вилєгжанін, Олексій Пєтухов, а також Євген Бєлов, Юлія Іванова та Євгенія Шаповалова були довічно усунені від участі в Олімпіадах після того, як Міжнародний олімпійський комітет (МОК) визнав їх винними в порушенні антидопінгових правил.

Читайте також: Всесвітня антидопінгова агенція не відновила повноваження РУСАДА

Підставою для цього рішення стали дані з доповіді Річарда Макларена про допінг в Сочі-2014. Розслідування Макларена порушили після заяв Родченкова про допінгову систему в Росії на державному рівні.

Нагадаємо, що Леонід Тягачов був президентом ОКР з 2001 по 2010 роки. Він пішоу у відставку після провального виступу Росії на зимовій Олімпіаді-2010 у Ванкувері. Віднедавна Тягачов почав гостро критикувати російську спортивну владу за допінг-скандал. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-