Кубок Федерації: збірна України завершує сезон у ТОП-10 тенісних націй

Жіноча збірна України з тенісу посіла 10-у сходинку в оновленому рейтингу світової класифікації Кубка Федерації.

Цього року українки провели дві матчеві зустрічі: в лютому в Харкові обіграли збірну Австралії в рамках Другої Світової групи (3:1), а у квітні зазнали поразки в Штутгарті від збірної Німеччини у плей-офф Світової групи (2:3). Про це повідомляє btu.org.ua

У складі збірної в сезоні-2017 грали Елінa Світоліна, Леся Цуренкo, Oльга Савчук та Надія Кіченoк.

Новоспечений чемпіон Кубка Федерації збірна США за підсумками року посіла друге місце, змістивши на одну сходинку фіналісток турніру команду Білорусі, а збірна Чехії зберегла своє лідерство.

Свій перший поєдинок в новому році українська команда знову проведе проти тенісисток з Австралії, але на цей раз у гостях. Матчева зустріч у рамках Другої Світової групи відбудеться 10-11 лютого 2018 року.

Нагадаємо, що у минулому році українська команда під керівництвом Михайла Філіми завершила сезон на 13-му місці.