Українка Ганна Соловей – призер Кубка світу з велотреку

Фото
Наша велосипедистка виборола срібну медаль.

Українська спортсменка Ганна Соловей здобула срібну нагороду першого етапу Кубка світу з велотреку, що проходив у польському Прушкові. Про це повідомляє сайт Міністерства молоді та спорту.

Наша співвітчизниця піднялася на другу сходинку п'єдесталу за результатами залікової гонки, здобувши 23 бали. "Золото" у представниці Бельгії Лотте Копецкі. Бронзовою призеркою гонки стала французька велосипедистка Коралі Демай.

Нагадаємо, нещодавній чемпіонат Європи з велотреку-2017, який пройшов в Берліні, став для збірної України найкращим в історії за кількістю завойованих медалей. У столиці Німеччини наші спортсмени виграли 4 нагороди - 1 "срібло" і 3 "бронзи". Призерами стали: Андрій Винокуров, Роман Гладиш, Любов Басова і Тетяна Климченко.