Карпенко оформив найшвидший хет-трик в історії українського хокею

Форвард хокейного клубу "Кременчук" Севаст’ян Карпенко став автором найшвидшого хет-трику в історії українського хокею.

У матчі регулярного чемпіонату країни проти "Вовків", який закінчився з рахунком 7:6, капітан віце-чемпіонів України закинув 3 шайби за 1 хвилину 10 секунд. Про це повідомляє XSPORT

Своїми шайбами, забитими з 44.45 по 45.55 ігрового часу в третьому періоді, Карпенко розпочав камбек команди, яка змогла відігратися з рахунку 1:6.

Відео кращих моментів:

Відзначимо, що в історії чемпіонатів України з хокею був ще більш швидкий хет-трик. Його на свій рахунок записав також форвард "Кременчука". 21 грудня 2015 року Олексій Янішевський закинув у ворота харківської "Юності" три шайби за 1 хвилину 5 секунд.

Абсолютний рекорд в історії професійного хокею був встановлений в НХЛ. У 1952 році форвард "Чикаго" Білл Мосієнко закинув три шайби у ворота "Нью-Йорк Рейнджерс" за 21 секунду.