Стронгмен Віктор Посудевський закінчив сезон у

Стронгмен Віктор Посудевський закінчив сезон у "Книзі рекордів України"

Відео
Укрінформ
28-річний чемпіон країни зі стронгмену Віктор Посудевський встановив у Києві, на центральній площі Національного експоцентру (ВДНГ), новий рекорд країни, протягнувши газовоз вагою 21,5 тонни на 19,5 метра за 51,98 секунди.

Як повідомив у понеділок на прес-конференції у столиці президент Федерації стронгменів України Сергій Конюшок, цей результат вже офіційно зафіксовано представником проекту "Книги рекордів України", інформує кореспондент Укрінформу.

"Це блискуче досягнення у ваговій категорії до 95 кг. До речі, вага самого Віктора 92 кг. У квітні Посудевський ставав чемпіоном України, а цим рекордом гідно завершив сезон-2017", - зазначив Конюшок.

Сам спортсмен не планує зупинятися на досягнутому результаті. Його наступна мета - протягнути два таких же газовози або ж один, але який буде  на 10 тонн важчим.

"Я готувався до цього досягнення з березня - саме в цей час розпочинається новий сезон у стронгменів. Пробував свої сили на базі нашого спонсора - компанії "БРСМ-Нафта". Газовоз заради мене навіть кілька разів знімали з маршрутів. До цього жодному спортсмену у світі з такою вагою не вдавалося зрушити з місця настільки важку машину", - розповів він.

"Хочеться, щоб хто-небудь кинув виклик Віктору, і рекорд постійно оновлювався, - заявив під час прес-конференції заслужений майстер спорту, легенда українського стронгмену Василь Вірастюк. - Раніше ми "працювали" з трамваями, тролейбусами, вагонами потягів, позашляховиками, самоскидами. Тягнули вчотирьох, удвох. Посудевському ж, з його досить легкою власною вагою, довелося покладатися лише на силу, техніку та науку фізику".

Читайте також: Українки тріумфували на світових турнірах зі стронг-спорту у Лас-Вегасі та Барселоні

Відео нового спортивного рекорду України:

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-