Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Динамо" втратило очки у Львові

Футболісти київського "Динамо" не втримали переможний результат у виїзному матчі з львівськими "Карпатами" у 14-му турі чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

На гол хорватського захисника "біло-синіх" Домагоя Віди, який відзначився на 12-й хвилині зустрічі, господарі стадіону "Україна" після перерви відповіли влучним дальнім ударом Сергія М'якушка (55) - 1:1, повідомляє Укрінформ.

Заключний поєдинок 14 туру у понеділок, 30 жовтня, пройде в Одесі, де місцевий "Чорноморець" прийматиме ФК "Маріуполь".

"Зоря" (Луганськ) - "Олександрія" - 2:2

голи: Іурі (12), Артем Громов (34) - Сергій Старенький (53), Валерій Бондаренко (70).

Турнірне становище: "Шахтар" - 33 очки (після 14-ти ігор), "Динамо" - 26 (13), "Олімпік" - 24 (14), "Ворскла" - 21 (14), "Верес" - 20 (14), "Зоря" - 18 (14), "Маріуполь" - 16 (12), "Зірка" - 13 (14), "Карпати" - 13 (14), "Олександрія" - 11 (14), "Сталь" - 10 (14), "Чорноморець" - 10 (13).