"Зірка" перемогла "Ворсклу" у футбольній Прем'єр-лізі

Футболісти кропивницької "Зірки" перервали шестиматчеву серію без перемог у чемпіонаті України серед команд Прем'єр-ліги.

У 14-му турі підопічні Романа Монарьова на своєму полі мінімально обіграли полтавську "Ворсклу" - 1:0, повідомляє Укрінформ.

Автором голу на 19-й хвилині став Олексій Чичиков, який після пасу Максима Прядуна на швидкості обробив м'яч і перекинув голкіпера гостей Олександра Ткаченка, який далеко вийшов із воріт.

"Ворскла" зазнала третьої поразки поспіль.

Недільню програму туру продовжать матчі луганської "Зорі" та "Олександрії", рівненського "Вереса" і донецького "Олімпіка", львівських "Карпат" і київського "Динамо".

Заключний поєдинок 14 туру у понеділок, 30 жовтня, пройде в Одесі, де місцевий "Чорноморець" прийматиме ФК "Маріуполь".

Нагадаємо, у стартовому матчі туру донецький "Шахтар" і кам'янська "Сталь" зіграли внічию - 1:1. М'ячі забили Факундо Феррейра (14) - у "Шахтаря" та Неманья Обрадович - у "Сталі".

Турнірне становище: "Шахтар" - 33 очки (після 14-ти ігор), "Динамо" - 25 (12), "Олімпік" - 23 (13), "Ворскла" - 21 (14), "Верес" - 19 (13), "Зоря" - 17 (13), "Маріуполь" - 16 (12), "Зірка" - 13 (14), "Карпати" - 12 (13), "Олександрія" - 10 (13), "Сталь" - 10 (14), "Чорноморець" - 10 (13).