Неймар: Рефері зробив все для того, щоб вилучити мене у матчі з

Неймар: Рефері зробив все для того, щоб вилучити мене у матчі з "Марселем"

Форвард паризького футбольного клубу ПСЖ Неймар здивований рішенням судді щодо свого видалення в поєдинку 10-го туру французької Ліги 1 проти "Марселя" (2:2).

"Думаю, що рішення про видалення було поспішним і несправедливим. Протягом всієї гри мене частенько били, але арбітр не реагував на це. У мене залишилося багато саден після цього матчу.

Звичайно, я штовхнув суперника на емоціях. Я був дуже роздратований черговим ударом, отриманим ззаду по ногах. Але рефері зробив все для того, щоб вилучити мене і залишити "Марсель" в більшості", - цитує Неймара Sport Arena

Нагадаємо, що бразилець на 87-й хвилині поєдинку отримав друге попередження за поштовх суперника і був вилучений з поля. На той момент його команда програвала з рахунком 1:2, проте в останні хвилини поєдинку все ж змогла вирвати нічию 2:2.

У нинішньому розіграші чемпіонату Франції на рахунку Неймара 8 матчів, в яких він забив 7 м’ячів і зробив 5 результативних передач.