Формула-1: Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі США

Феттель – другий, Боттас – третій.

На трасі в Остіні триває 17-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі США. Переможцем кваліфікаційних заїздів став британець Льюїс Хемілтон з «Мерседесу». Про це повідомляє Укрінформ.

Хемілтон впевнено виграв кваліфікацію, випередивши у часі проходження кола своїх конкурентів – Себастьяна Феттеля («Феррарі») та Валттері Боттаса («Мерседес»). Це вже одинадцятий поул-позишн Хемілтона в цьому сезоні та 72-й в кар’єрі.

Феттель показав другий час. Він у останній спробі обійшов Боттаса, відтіснивши фіна на третє місце. Четвертий та п’ятий час у кваліфікації показали Даніель Ріккардо («Ред Булл») і Кімі Райкконен («Феррарі»).

Зауважимо, що пілот «Ред Булл» Макс Ферстаппен стартуватиме лише з 18-ї позиції, отримавши штраф за вимушену заміну в моторі.

Головна гонка Гран-прі США відбудеться 22 жовтня. Початок о 22:00.