Футбол:

Футбол: "Карпати" сенсаційно перемогли "Ворсклу" у чемпіонаті країни

Футболісти львівських "Карпат" обіграли у суботу в Полтаві одного з лідерів - "Ворсклу" у 13-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Переможний гол записав на свій рахунок Сергей Мякушко, який на 82-й хвилині гарно виконав штрафний удар, повідомляє Укрінформ.

Бойовою нічиєю (1:1) завершився матч між "Олександрією" та рівненським "Вересом".

М'яч в команді Юрія Вірта у ворота господарів на 63-й хвилині чудовим ударом у "дев'ятку" з лінії штрафного майданчика забив Євген Морозенко. На 77-й хвилині олександрієць Сергій Старенький рахунок зрівняв. Через дев'ять хвилин в "Олександрії" був вилучений з поля Артем Полярус.

Донецький "Олімпік" переміг  кропивницьку "Зірку" (1:0). Донеччани святкували успіх на столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського завдяки автоголу. На 90-й хвилині після прострілу Мохи м'яч у власні ворота відправив захисник гостей Павло Полегенько.

У цій зустрічі у складі "Зірки" було два вилучення.  На 38-й хвилині гру залишив Максим Ковальов, а на 59-й - Артем Фаворов.

У неділю, 22 жовтня, пройдуть завершальні матчі туру. Кам'янська "Сталь" на "Оболонь-Арені" у Києві прийматиме одеський "Чорноморець" (14.00, "Футбол 1"), ФК "Маріуполь" зустрінеться з луганською "Зорею" (17.00, "Футбол 1"), а у центральному поєдинку туру київське "Динамо" на столичному НСК "Олімпійський" зійдеться з лідером національної першості донецьким "Шахтарем" (19.30, "2+2").

Турнірне становище: "Шахтар" - 31 очко (після 12-ти матчів), "Динамо" - 24 (11), "Олімпік" - 23 (13), "Ворскла" - 21 (13),"Верес" - 19 (13), "Маріуполь" - 16 (11), "Зоря" - 14 (12),  "Карпати" - 12 (13), "Зірка" - 10 (13), "Олександрія" - 10 (13), "Чорноморець" - 9 (12), "Сталь" - 8 (12).

На фото: Сергій Мякушко.