"Олімпік" переміг "Зірку" у стартовій грі 13 туру чемпіонату України з футболу

1122
Футболісти донецького "Олімпіка" перемогли у суботу кропивницьку "Зірку" (1:0) у стартовому матчі 13-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Донеччани виграли на столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського завдяки автоголу. На 90-й хвилині після прострілу Мохи м'яч у власні ворота відправив захисник гостей Павло Полегенько, повідомляє Укрінформ.

У цій зустрічі у складі "Зірки" було два вилучення.  На 38-й хвилині поле залишив Максим Ковальов, а на 59-й Артем Фаворов.

Суботню програму туру продовжать матчі "Олександрії" і рівненського "Вереса" (початок о 17.00, транслює "Футбол 2"), полтавської "Ворскли" та львівських "Карпат" (19.30, "Футбол 2").

У неділю, 22 жовтня, кам'янська "Сталь" на "Оболонь-Арені" у Києві прийматиме одеський "Чорноморець" (14.00, "Футбол 1"), ФК "Маріуполь" зустрінеться з луганською "Зорею" (17.00, "Футбол 1"), а у центральному поєдинку туру київське "Динамо" на столичному НСК "Олімпійський" зійдеться з лідером національної першості донецьким "Шахтарем" (19.30, "2+2").

Турнірне становище на цю годину: "Шахтар" - 31 очко (після 12-ти матчів), "Динамо" - 24 (11), "Олімпік" - 23 (13), "Ворскла" - 21 (12),"Верес" - 18 (12), "Маріуполь" - 16 (11), "Зоря" - 14 (12), "Зірка" - 10 (13), "Олександрія" - 9 (12), "Чорноморець" - 9 (12), "Карпати" - 9 (12), "Сталь" - 8 (12).