Футбол: Ракицький не гратиме проти

Футбол: Ракицький не гратиме проти "Феєноорда" у Харкові

Захисник донецького футбольного клубу "Шахтар" Ярослав Ракицький через червону картку у поєдинку 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА проти "Феєноорда" пропустить домашню гру з голландцями у листопаді.

Ракицький отримав другу жовту карту на 75-й хвилині матчу за підніжку, що за регламентом гри автоматично позбавляє гравця участі у наступному матчі Ліги чемпіонів. Першу жовту картку гравець отримав на 48-й хвилині за грубу гру проти Каріма Ель-Ахмаді.

Відео видалення Ракицького:

Нагадаємо, що підопічні Пауло Фонсеки 17 жовтня перемогли "Феєноорд" з рахунком 2:1. М'ячі на стадіоні міста Роттердам забили бразилець Бернард (на 24-й хвилині і 54-й ) - Стевен Бергейс (7).

Турнірне становище: "Манчестер Сіті" - 9 очок, "Шахтар" - 6, "Наполі" - 3, "Феєноорд" - 0.

Наступний матч Ліги чемпіонів "Шахтар" проведе проти "Феєноорда" у Харкові 1 листопада.