Хацкевич: Є претензії до групи гравців

906
На думку тренера «Динамо», його команда провалила початок матчу.

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич незадоволений грою цілої групи своїх футболістів в програному поєдинку з «Чорноморцем» (1:2). Про це повідомляє офіційний сайт «Динамо».

«Якщо почати з жарту, то ми провалили лише перші 20 хвилин, і цього виявилося досить, щоб програти. Якщо серйозно, є претензії до групи гравців. Можливо, я не вгадав зі складом. Після того, як рахунок став 0:2, команда намагалася грати, створювати моменти. Але потрібно виходити і робити це з перших хвилин.

На початку гри ми програвали багато єдиноборств як внизу, так і верхову боротьбу, чим футболісти «Чорноморця» скористалися. Ще ми провалювали середину поля, плюс індивідуальні помилки призвели до пропущених м'ячів», - сказав Хацкевич.

Нагадаємо, безвиграшна серія «Динамо» в УПЛ становить три матчі (2 нічиї, 1 поразка). Кияни залишаються на 2-му місці з 24 очками, але тепер відстають від «Шахтаря» вже на сім очок. У 13-му турі «Динамо» зіграє в Києві з «Шахтарем». Матч відбудеться 22 жовтня.