"Зоря" здобула перемогу над "Сталлю" у чемпіонаті країни з футболу

Футболісти луганської "Зорі" у напруженому поєдинку перемогли у суботі кам'янську "Сталь" (1:0) у грі 12-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Переможний м'яч на "Оболонь-Арені" у Києві забив Василь Прийма на 57-й хвилині, повідомляє Укрінформ.

На 7-й хвилині Орест Кузик за "Сталі" не реалізував пенальті.

Рівненський "Верес" та "Маріуполь" зіграли внічию на "Арені Львів" - 1:1. Голи: Сергій Борзенко (65) - Андрій Тотовицький (80).

На 69-й хвилині червону картку отримав маріуполець Сергій Яворський.

У неділю, 15 жовтня, програму туру продовжать матчі  кропивницької "Зірки" із львівськими "Карпатами" (початок о 14.00, транслює телеканал "Футбол 1"), донецького "Олімпіка" та ФК "Олександрія", які зустрінуться на столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського (17.00, "Футбол 1"), одеського "Чорноморця" та київського "Динамо" (19.30, "2+2").

Нагадаємо, у стартовій зустрічі 12-го туру лідер першості - донецький "Шахтар" обіграв у п'ятницю полтавську "Ворсклу" - 3:2.

М'ячі на стадіоні "Металіст" у Харкові у п'ятницю забили: Марлос (21-а хвилина) і Факундо Феррейра (36, 82) - у "Шахтаря"; Юрій Коломоєць (42, 57) - у полтавчан.

Турнірне становище: "Шахтар" - 31 очко (після 12-ти ігор), "Динамо" - 24, (10), "Ворскла" - 21 (12), "Верес" - 18 (12), "Олімпік" - 17 (11), "Маріуполь" - 16 (11), "Зоря" - 14 (12), "Олександрія" - 9 (11), "Зірка" - 9 (11), "Сталь" - 8 (12), "Карпати" - 8 (11), "Чорноморець" - 6 (11).

На фото: Василь Прийма.