Шевченко: Збірна не належить Києву, у Харкові відмінні умови для тренувань

Шевченко: Збірна не належить Києву, у Харкові відмінні умови для тренувань

Фото
Укрінформ
Головний тренер футбольної збірної України Андрій Шевченко прокоментував рішення проводити підготовку команди до вирішальних матчів відбору ЧС-2018 у Харкові та вплив Ярмоленка і Марлоса на структуру гри.

"Чому збірна зібралась у Харкові? Збірна не належить Києву. Як ви помітили, ми подорожуємо по Україні, це одна з наших місій - бути ближче до вболівальників. Але крім іншого, в Харкові відповідні для нас умови. Тут є відносна ізоляція, гарне місце на природі й поруч відмінний стадіон для тренувань.

Наша структура гри з приходом Марлоса не зміниться: ми будемо робити ставку на короткий і середній пас, розіграш м'яча, володіння ініціативою. Але ігрові схеми можуть змінюватися. Гравці високого класу універсальні, вони здатні виступати на різних позиціях.

Тренування національної збірної України з футболу у Харкові / Фото: Кубанов Павло. Укрінформ

Збірна нікому не дає ніяких гарантій, виступати будуть ті, хто краще готовий на даний момент.

Ярмоленко зараз проходить складний період адаптації в новій для себе обстановці. Те, що він робить це з успіхом - прекрасно. Але я розумію, яке на ньому зараз навантаження, а він один з лідерів команди. Але завдання на полі ми коригуємо не під конкретних гравців, а під конкретну ситуацію", - сказав Шевченко в інтерв’ю footboom.com

Читайте також: Вукоєвич: Шевченко поставить Марлоса в напад

Нагадаємо, що у понеділок, 2 жовтня, у Харкові національна збірна України розпочала підготовку до заключних матчів кваліфікації ЧС-2018 проти Косово і Хорватії. У тренерського штабу є всього кілька днів для підготовки гравців, і вже вранці 5 жовтня команда відправиться в Албанію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-