Теніс: Цуренко не змогла пройти перше коло турніру в Пекіні

Українська тенісистка Леся Цуренко не змогла пройти перше коло турніру WTA Premier Mandatory в Пекіні (Китай) з призовим фондом понад 7 млн доларів.

У стартовому матчі проти американки Варвари Лепченко Цуренко потерпіла поразку з рахунком 7:5, 4:6, 2:6. Про це повідомляє btu.org.ua

Зустріч тривала 2 години і 42 хвилини. Цуренко зі старту заволоділа ініціативою, але не змогла втримати перевагу. Перший сет тривав 63 хвилини. У другій партії з брейком повела Лепченко. У кінцівці поєдинку Леся звернулася за допомогою до фізіо, а суперниця в результаті довела матч до перемоги.

У другому колі Варвара Лепченко зіграє з 12-ою сіяною турніру чешкою Петрою Квітовою.