Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Шахтар" переграв "Карпати", "Верес" обмінявся голами зі "Сталлю"

Футболісти донецького "Шахтаря" здобули дев'яту перемогу у чемпіонаті України серед команд Прем'єр-ліги.

У матчі 11-го туру "гірники" на ОСК "Металіст" у Харкові обіграли львівські "Карпати" - 2:0, повідомляє Укрінформ.

Успіх "Шахтарю" принесли Факундо Феррейра, який відкрив рахунок на 7-й хвилині, та автогол Артема Федецького (65).

У паралельному поєдинку на "Арені Львів" рівненський "Верес" і кам'янська "Сталь" обмінялися голами Володимира Адамюка (88) і Ореста Кузика (41) відповідно - 1:1.

Програму 11 туру у неділю завершить поєдинок луганської "Зорі" та київського "Динамо" (початок о 19.30, трансляція на телеканалі "2+2").

Результати інших матчів туру:

"Олімпік" (Донецьк) - ФК "Маріуполь" - 3:2

голи: Антон Кравченко (57-ма хвилина), Станіслав Біленький (77), Андрій Богданов (84, з пенальті) - Андрій Борячук (72), Віталій Кольцов (74, з пенальті);

ФК "Олександрія" - "Зірка" (Кропивницький) - 0:0;

"Чорноморець" (Одеса) - "Ворскла" (Полтава) - 0:3

голи: Владислав Кулач (36), Гегам Кадімян (76), Юрій Коломоєць (80).

Турнірне становище: "Шахтар" - 28 очок (після 11-ти матчів), "Динамо" - 23, (9), "Ворскла" - 21 (11), "Олімпік" - 17 (11), "Верес" - 17 (11), "Маріуполь" - 15 (10), "Зоря" - 10 (10), "Олександрія" - 9 (11), "Зірка" - 9 (11), "Карпати" - 8 (11), "Сталь" - 8 (11), "Чорноморець" - 6 (11).