"Олександрія" та "Зірка" зіграли по нулях у матчі української Прем'єр-ліги

Футболісти "Олександрії" та кропивницької "Зірки" зіграли сьогодні внічию в 11-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Глядачі на стадіоні "Ніка" в Олександрії забитих м'ячів так і не побачили, повідомляє Укрінформ.

30 вересня також відбувся матч на київському стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського між донецьким "Олімпіком" та "Маріуполем", в якому було п'ять голів. Виграв "Олімпік" - 3:2.

Голи: Антон Кравченко (57-ма хвилина), Станіслав Біленький (77) і Андрій Богданов (84, з пенальті) - у переможців; Андрій Борячук (72) та Віталій Кольцов (74, з пенальті) - у маріупольців.

Вилучення: Сергей Вакуленко ("Маріуполь", 49-та хвилина), Зураб Очигава, ("Олімпік", 68).

У неділю, 1 жовтня, програму 11 туру завершать матчі одеського "Чорноморця" і полтавської "Ворскли" (початок о 14.00, покаже телеканал "Уніан"),  рівненського "Вереса" і кам'янської "Сталі" (17.00, "Канал 24"), донецького "Шахтаря" і львівських "Карпат" (17.00, "Футбол 1"), луганської "Зорі" та київського "Динамо" (19.30, "2+2").

Турнірне становище: "Шахтар" - 25 очок (після 10-ти матчів), "Динамо" - 23, (9), "Ворскла" - 18 (10),  "Олімпік" - 17 (11), "Верес" - 16 (10), "Маріуполь" - 15 (10), "Зоря" - 10 (10), "Олександрія" - 9 (11), "Зірка" - 9 (11), "Карпати" - 8 (10), "Сталь" - 7 (10), "Чорноморець" - 6 (10).