Ярмоленко забив м’яч і віддав гольовий пас в матчі з «Аугсбургом»

«Боруссія» перемогла 2:1 і надалі лідирує в бундеслізі.

Півзахисник «Боруссії» (Дортмунд) Андрій Ярмоленко відкрив рахунок в матчі німецької бундесліги з «Аугсбургом», а потім віддав гольовий пас. У підсумку «Боруссія» перемогла 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Ярмоленко забив п'ятою на 4-й хвилині матчу, а на 23-й віддав гольову передачу на Шінджі Кагаву. На 64-й хвилині українець поступився своїм місцем на полі Максиміліану Філіпу.

За версією WhoScored Ярмоленко отримав оцінку 8,4, і став кращим гравцем матчу. Всього Андрій завдав три удари, виконав 1 кутовий, виграв 1 верхову дуель і показав точність передач 77%.

«Боруссія» здобула шосту перемогу в сезоні, набрала 19 очок і надалі лідирує в бундеслізі.

Відзначимо, що це був другий гол Ярмоленко за німецький клуб і перший в бундеслізі. Раніше він забив «Тоттенхему» в Лізі чемпіонів.