Формула-1: Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Малайзії

Феттель не показав результату і завтра стартуватиме останнім.

На трасі Сепанг триває 15-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Малайзії. Переможцем кваліфікаційних заїздів став британець Льюїс Хемілтон з «Мерседесу». Про це повідомляє Укрінформ.

Хемілтон показав кращий час проходження кола і завтра у головній гонці британський пілот стартуватиме з поул-позишн. Це вже восьмий поул-позишн Хемілтона в цьому сезоні. Лише 0,045 секунди поступився британцю фін Кімі Райкконен з «Феррарі». У нього завтра буде друга стартова позиція. Третій та четвертий час у кваліфікації показали пілоти «Ред Буллу» - Макс Ферстаппен і Данієль Ріккардо.

Головна несподіванка кваліфікації – провал першого пілоту «Феррарі» Себастьяна Феттеля. Німець взагалі не зміг показати результату і завтра він стартуватиме останнім. Під час тренування на його боліді відмовила електроніка. Механікам довелося змінювати мотор перед самими кваліфікаційними заїздами, але, вочевидь, проблеми не зникли, і Феттель не зміг зробити жодного кола на трасі.

Головна гонка Гран-прі Малайзії відбудеться 1 жовтня. Початок о 10:00.