Юнацька ліга УЄФА:

Юнацька ліга УЄФА: "Динамо" не втримало перевагу над "Інтером" - 2:2

Київське "Динамо" (U-19) завершило футбольний матч Юнацької ліги УЄФА проти міланського "Інтера" (U-19) з рахунком 2:2.

Кияни перші забили два м’ячі, але не змогли втримати перевагу, повідомляє Sport Arena

Георгій Цітаішвілі вже на 10-й хвилині вивів киян уперед, другий м’яч у ворота італійців відправив Микола Шапаренко на 67-й хвилині.

Вже через дві хвилини після цього у команді суперника з пенальті відзначився Андреа Пінамонті, а ще через дві хвилини Йенс Одгаард зрівняв рахунок.

Матч у відповідь відбудеться 18 жовтня в Україні .

Нагадаємо, що м’ячі у поєдинку "Інтер" U-19 – "Динамо" U-19 сьогодні, 27 вересня, у Мілані забили Пінамонті (69 з пенальті), Одгаард (71) - Цітаішвілі (10), Шапаренко (67).