Де Брюйне:

Де Брюйне: "Шахтар" - відмінна команда, яку дуже недооцінюють в Європі

Вінгер англійського футбольного клубу "Манчестер Сіті" Кевін Де Брюйне прокоментував перемогу команди над донецьким "Шахтарем".

"Шахтар" - надзвичайно добре організована команда. Це відмінно підготовлена технічно команда, яку дуже недооцінюють в Європі.

Перший тайм вийшов складним. У обох команд були моменти, але замало. Друга половина виявилася для нас набагато краще. Ми грали організовано і створювали моменти. Нехай в останні 20 хвилин ми могли забити ще гол або два, ми задоволені навіть перемогою з рахунком 2:0 і тим, що зберегли свої ворота на замку", - цитує де Брюйне сайт УЄФА

Нагадаємо, що у вівторок, 26 вересня, "Шахтар" поступився "Манчестер Сіті" з рахунком 0:2 у матчі 2-го раунду групового раунду Ліги чемпіонів. М’ячі забили де Брюйне (на 48-й хвилині) і Стерлінг (90).