Теніс: Цуренко опустилася на 12 позицій в оновленому рейтингу WTA

944
В оновленому 25 вересня рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) друга "ракетка" України Леся Цуренко опустилася відразу на 12 рядків.

Такі зміни в світовому рейтингу відбулися через невдалий виступ українки у стартовому колі турніру серії WTA International в китайському Гуанчжоу. Тепер Цуренко постарається реабілітуватися у Вухані, де вже пройшла до другого раунду, обігравши в трьох сетах іспанку Карлу Суарес-Наварро, повідомляє XSPORT

Інша українська тенісистка Катерина Козлова навпаки додала 12 позицій і встановила особистий рекорд, посівши 71-у сходинку в рейтингу WTA. Козлова також виступала в Гуанчжоу і змогла дійти до стадії чвертьфіналу, де програла майбутній переможниці турніру китаянці Чжан Шуай.

Катерина Бондаренко, яка не змогла подолати кваліфікацію на турнірі в Токіо, піднялася з 134-го місця на 133-е.

Третя "ракетка" світу Еліна Світоліна із 5640 очками зберігає свою позицію в рейтингу. 2 жовтня лідер українського жіночого тенісу розпочне виступи на турнірі категорії Premier Mandatory в Пекіні.

У першій десятці найсильніших тенісисток планети змін не відбулося. Очолює рейтинг іспанка Гарбінє Мугуруса, на другому місці знаходиться румунка Симона Халеп, а трійку замикає Світоліна. Після минулого тижня змагань свої позиції в топ-10 зміцнили латвійка Алена Остапенко, яка виграла титул в Сеулі, а також датчанка Каролін Возняцкі, яка перемогла в Токіо.

ото: Getty Images