Федецький: Те, що фанати загрожуть

Федецький: Те, що фанати загрожуть "Карпатам" самосудом, - нісенітниця

Захисник львівського футбольного клубу "Карпати" Артем Федецький прокоментував поведінку вболівальників під час вчорашнього матчу 3-го раунду Кубка України проти "Прикарпаття" (1:2).

Федецький не брав участі у поєдинку, але отримав удар в обличчя від одного з фанів під час заворушень на стадіоні.

"Зі мною все нормально, зі здоров'ям ніяких проблем немає. Те, що сталося вчора, вже все є в інтернеті - багато всього написано, показано. Мені додати нічого, і коментувати нічого не хочеться

Скажу одне: ми зі своїми вболівальниками самі розберемося. А та інформація, що з'являється, мовляв, нам фанати мало не самосудом загрожують - це повна нісенітниця. Не вірте в цю маячню і не сприймайте всерйоз. Все у нас буде нормально, і результати ми поправимо", - цитує Федецького Sport Arena

Нагадаємо, що після пропущеного голу в другому таймі львівські вболівальники почали кидати петарди, палити фаєри, вибігли на поле і вступили в сутички з поліцією. Матч був перерваний на півгодини.