Ярмоленко допоміг «Боруссії» перемогти «Гамбург»

Клуб з Дортмунда здобув четверту перемогу в сезоні.

Півзахисник «Боруссії» (Дортмунд) Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі на матч 5-го туру німецької бундесліги з «Гамбургом» і допоміг своїй команді здобути перемогу 3:0. В активі Ярмоленка гольовий пас і участь в гольовій атаці. Про це повідомляє Укрінформ.

Японський півзахисник «Боруссії» Сіндзі Кагава відкрив рахунок на 24-й хвилині після штрафного, який заробив і подав Ярмоленко. Далі у складі гостей відзначився П’єр Обамеянг, гольовий пас віддав українець. На 67-й хвилині Ярмоленка замінили на Максиміліана Філіппа. Остаточний рахунок 3:0 на користь «Боруссії» встановив Крістіан Пулішич.

Після 5-и турів «Боруссія» лідирує в чемпіонаті. В активі команди Ярмоленка 13 очок.

Нагадаємо, Андрій Ярмоленко зробив гольову передачу в матчі з «Кельном» та взяв участь ще в трьох голах. Дебютний м’яч українець забив в матчі Ліги чемпіонів з «Тоттенхемом».