Кириленко каже, що останніми роками Україна фінансує спорт

Кириленко каже, що останніми роками Україна фінансує спорт "як ніколи"

Укрінформ
Уряд буде збільшувати фінансування студентського спорту та розвитку спортивної інфраструктури.

Про це на зустрічі з чемпіонами та призерами 29-ї Всесвітньої літньої Універсіади у вівторок 19 вересня сказав віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко, повідомляє Урядовий портал

«Будемо збільшувати фінансування на студентський спорт і на спорт загалом. Зокрема, за 2016-2017 рр. уряд профінансував спортивну інфраструктуру в розмірі понад півмільярда  гривень, чого не було ніколи», - наголосив віце-прем'єр-міністр.

Кириленко від імені уряду подякував спортсменам за високі досягнення.

«Україна пишається вашими перемогами, шосте місце у світі - це дуже сильно, усі, хто взяв медалі, зробили свій вагомий внесок в історію українського спорту», - сказав він.

Читайте також: Левченко і Главан стали кращими легкоатлетами серпня в Україні

У жовтні 2017 року запланована виплата грошових нагород спортсменам-призерам Універсіади: за перше місце - 20 000 грн, за друге - 15 000 грн, за третє - 10 000 грн.

Всесвітня літня Універсіада проходила цього року в китайському місті Тайбей з 19 до 30 серпня. У змаганнях взяли участь понад 8000 спортсменів зі 141 країни. Перше місце посіла Японія. Українські студенти здобули 36 медалей (12 золотих, 11 срібних, 13 бронзових) і посіли 6-е загальнокомандне місце. Збірна України показала найкращий результат у Європі.

Наступна ювілейна ХХХ Універсіада пройде 2019 року в Неаполі (Італійська Республіка).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-