Легкоатлет Касьянов виборов

Легкоатлет Касьянов виборов "бронзу" на турнірі Decastar у Франції

Український легкоатлет Олексій Касьянов увійшов до трійки найсильніших багатоборців на турнірі Decastar, який відбувся 16 - 17 вересня у французькому місті Таленс.

Касьянов посів третє місце з результатом 8016 очок на заключному турнірі багатоборців серії IAAF World Combined Events Challenge, повідомляє офіційний сайт ФЛАУ.

Золотим призером турніру став канадець Деміан Уорнер з результатом 8252, друге місце посів Кай Казмірек - 8020.

За підсумками сезону Олексій Касьянов посів п’яте місце у серії IAAF World Combined Events Challenge.

Нагадаємо, що українець почав рік змаганнями в Гетцисі, де посів сьоме місце. Потім був другим на командному чемпіонаті Європи з багатоборства і шостим на чемпіонаті світу. Кращим багатоборцем світу за підсумками сезону став німець Ріко Фраймут.