Футбол: Бейл забив м’яч за

Футбол: Бейл забив м’яч за "Реал Мадрид" і відповів на свист уболівальників

Гравець мадридського футбольного клубу "Реал" Гарет Бейл прокоментував свист на свою адресу з боку уболівальників, які незадоволені його виступами в цьому сезоні за діючого чемпіона Іспанії.

"Це нормально, таке трапляється у футболі. Я всього лише не висовуюся і продовжую важко працювати. Це все, що я можу зробити, я не можу контролювати те, що відбувається, тільки мою власну гру. У кар'єрі є злети і падіння.

Приємно забивати. Але найважливіша річ - це три очки для команди, особливо в той час, коли нам потрібно було перемагати", - цитує Бейла footballua.tv

Нагадаємо, що Бейл відзначився забитим м’ячем у центральному поєдинку 4-го туру Прімери проти ФК "Реал Сосьєдад" (3:1), який відбувся у неділю, 17 вересня, на стадіоні "Аноета". Це його перший м’яч після перерви тривалістю один місяць. Відео голу Бейла можна подивитись тут.

М’ячі у цьому матчі забили Майорал (на 19-й хвилині), Родрігес (36 у свої ворота), Бейл (61) – Родрігес (28).