Футбол:

Футбол: "Маріуполь" та "Верес" здобули перемоги в матчах чемпіонату України

Футбольний клуб "Маріуполь" обіграв 16 вересня на домашньому стадіоні кропивницьку "Зірку" (1:0) у 9-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'яч на 17-й хвилині забив Руслан Фомін, повідомляє Укрінформ.

З таким же рахунком завершився й паралельний матч у Рівному "Верес" - "Ворскла" (Полтава). Гол у рівненчан на рахунку Євгена Пасіча (65-я хвилина).

Раніше у суботу "Олександрія" на домашній арені "Ніка" упевнено здолала каменскую "Сталь" - 4:1.

Три м'ячі - на 31-й, 38-й та 51-й хвилинах - забив хавбек господарів поля Олександр Старенький. У "Сталі" голом відзначився Неманья Обрадович (18), крім того, на 14-й хвилині власні ворота вразив гравець кам'янчан Богдан Михайличенко,

Завершальні зустрічі туру пройдуть 17 вересня. О 17.00 луганська "Зоря" у Запоріжжі прийматиме львівські "Карпати" (транслює телеканал "2+2"). О 19.30 донецький "Олімпік" на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського зіграє з київським "Динамо" ("Футбол 1"), а "Чорноморець" в Одесі - з донецьким "Шахтарем" ("2+2").

Турнірне становище після першого ігрового дня 9-го туру: "Шахтар" - 21 очко (після 8-ми ігор), "Динамо" - 19 (7), "Ворскла" - 17 (9), "Верес" - 15 (9 ), "Маріуполь" - 14 (8), "Олімпік" - 13 (8), "Зоря" - 8 (8), "Зірка" - 8 (9), "Олександрія" - 7 (9), "Сталь" - 6 (9), "Карпати" - 6 (8), "Чорноморець" - 4 (8).