Євробаскет-2017: Сербія перемогла Росію і вийшла у фінал

За чемпіонський титул посперечаються Словенія і Сербія.

У Стамбулі триває чоловічий чемпіонат Європи з баскетболу. Сьогодні визначився другий фіналіст. Ним стала збірна Сербії, яка обіграла Росію 87:79. Про це повідомляє Укрінформ.

В другому півфіналі Євробаскету-2017 зустрілись один з фаворитів чемпіонату – серби та традиційно сильна збірна Росії. Балканці постійно вели в рахунку. В другій та третій чверті перевага сербів сягала більше десяти очок. Однак, в останній чверті росіяни завдяки зусиллям свого лідера Шведа майже наздогнали суперника. В заключні хвилини усе вирішили два точні влучання зіркового Богдановича та блискуча гра сербів у захисті. 87:79 – перемога Сербії.

Відзначимо, що у своїй новітній історії збірна Сербії лише одного разу грала у фіналі Євробаскету. У 2009 році серби поступилися у «золотому» матчі іспанцям 63:85.

Суперником Сербії у фіналі буде збірна Словенії. Головний матч Євробаскету-2017 зіграють 17 вересня. Початок о 21:30.