Хачеріді: Хотів сам пробити пенальті "Скендербеу", але Сидорчук відрадив

1134
Захисник київського футбольного клубу "Динамо" Євген Хачеріді прокоментував перемогу своєї команди у матчі першого туру групового раунду Ліги Європи проти албанського "Скендербеу".

"У першому таймі ми пропустили результативну контратаку суперника, але найголовніше, що виграли і взяли дуже важливі три очки. До перерви взагалі могли забити м'яча чотири, а замість цього пропустили самі. Відіграватися завжди важко, тому що суперник закривається. Добре, що вдалося зрівняти рахунок відразу після перерви - на самому початку другого тайму - після цього грати стало легше.

Так, пенальті хотів пробити сам, але Сергій Сидорчук мене відрадив. Хоча, перед грою ми тренували одинадцятиметрові удари, і на тренуванні я забив два з двох. Але пробив Мбокані, головне, що він забив.

У перерві тренери сказали додати, тому що грали якось незрозуміло, всі якісь мляві були. Може, недооцінили суперника. Сподіваюся, такого більше не повториться - з перших хвилин будемо грати добре. Стали трохи швидше грати, що і призвело до позитивного результату.

У нас всі футболісти хороші, а тренер вибирає, кому і де краще зіграти. У лінії оборони поставив так, значить, зіграли на цих місцях. Звичайно, зручно - мене пару раз страхували, і я страхував, так що все нормально", - цитує Хачеріді офіційний сайт ФК "Динамо"

Нагадаємо, що 14 вересня на полі столичного стадіону НСК "Олімпійський" футболісти київського "Динамо" обіграли бронзового призера чемпіоната Албанії - клуб "Скендербеу" (Корча) з рахунком 3:1 (0:1). М'ячі забили: Сергій Сидорчук (47-ма хвилина), Жуніор Мораес (50), Д'ємерсі Мбокані (65, з пенальті) - Г'єрг Музака (41).