Євробаскет-2017: Словенія сенсаційно розгромила Іспанію і вийшла у фінал

Словенці вперше у своїй історії стали фіналістами Євробаскету.

У Стамбулі триває чоловічий чемпіонат Європи з баскетболу. Сьогодні визначився перший фіналіст. Ним сенсаційно стала збірна Словенії, яка обіграла чинного чемпіона континенту – Іспанію 92:72. Про це повідомляє Укрінформ.

В першому півфіналі Євробаскету-2017 зустрілись чинні чемпіони Європи і головні фаворити турніру – іспанці та один з претендентів на титул – збірна Словенії. Словенці протягом всього матчу демонстрували фантастичний баскетбол. Блискуче зіграли лідери команди – Драгич, Дончич, Відмар, Препелич.

Словенія увесь час були попереду. В другій половині матчу перевага словенців сягала понад 20 очок. У підсумку Словенія перемогла 92:72.

Відзначимо, що Словенія вперше у своїй історії вийшла у фінал Євробаскету. До цього кращий результат словенців на чемпіонатах Европи – 4 місце у 2009 році.

Суперником Словенії у фіналі стане переможець пари Росія – Сербія. Матч зіграють 15 вересня. Початок о 21:30.