Шумілов: Причини неявки

Шумілов: Причини неявки "Динамо" до Маріуполя визнані неповажними

1550
Укрінформ
Глава КДК Федерації футболу України Андрій Шумілов прокоментував рішення дисциплінарного комітету щодо зарахування технічної поразки київському футбольному клубу "Динамо" за неявку 27-го серпня на матч 7-го туру УПЛ проти "Маріуполя" з рахунком 0:3.

"Ми дуже багато спілкувалися з колегами з КДК, розглядали це рішення і все-таки визначили, що це неявка з неповажних причини. Зарахували технічну поразку "Динамо" з рахунком 0:3 і наклали деякі фінансові зобов'язання.

Взагалі, є практика навіть CAS (Лозаннського арбітражу. - ред.), який вже приймав рішення і розмежовував терміни поважних причин і форс-мажору. З юридичної точки зору різниця є, і в спортивному арбітражі вона теж розмежовується, вона доведена, і існує багато прецедентів", - сказав Шумілов в ефірі програми Футбол NEWS.  

На оскарження цього рішення "Динамо" має 10 днів.

Читайте також: Динамо зарахували технічну поразку

Нагадаємо, що 11 вересня члени КДК після двох годин обговорення одностайно вирішили покарати "Динамо" за неявку на календарний матчу УПЛ до Маріуполя. У п’ятницю, 8 вересня, київський клуб надав додаткові матеріали, в яких комісія, втім, не угледіла вагомих аргументів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-