Футбол:

Футбол: "Чорноморець" вперше переміг у нинішньому чемпіонаті України

Футболісти одеського "Чорноморця" здобули у неділю, 10 вересня, свою першу перемогу у 27-у чемпіонаті України серед клубів Прем'єр-ліги.

"Моряки" обіграли у матчі 8-го туру в гостях кропивницьку "Зирку" - 1:0. Переможний м'яч на 36-й хвилині забив Денис Васін, повідомляє Укрінформ.

У неділю також відбудуться зустрічі між львівськими "Карпатами" і рівненським "Вересом" (початок о 17.00, транслює телеканал "Уніан"), кам'янською "Сталлю" та ФК "Маріуполь" (17.00, "Футбол 1").

Завершиться тур на столичному НСК "Олімпійський" поєдинком київського "Динамо" та "Олександрії" (19.30, "2+2").

Нагадаємо, у суботу "Шахтар"  обіграв у Харкові луганську "Зорю" - 3:1. Голи: Сергій Кривцов (32-а хвилина) та Бернард (89) - у донеччан; Артем Громов (13) і Євген Апанасенко (69, у власні ворота) - у луганчан.

"Ворскла" та донецький "Олимпік" зіграли у Полтаві унічию (1:1). У складі господарів вже на 1-й хвилині відзначився Дмитро Кравченко, у гостей - Моха (27, з пенальті).

Турнірне становище на цю годину: "Шахтар" - 21 очко (після 8-ми ігор), "Ворскла" - 17 (8), "Динамо" - 16 (6) ,"Олімпік" - 13 (8), "Верес" - 9 (7), "Маріуполь" - 8 (6), "Зоря" - 8 (8), "Зірка" - 8 (8), "Сталь" - 6 (7), "Карпати" - 6 (7), "Олександрія" - 4 (7), "Чорноморець" - 4 (8).