Українці поступилися словенцям в 1/8 фіналу Євробаскета-2017

492
Баскетболісти збірної України програли у суботу, 9 вересня, одному з фаворитів чемпіонату Європи-2017 - команді Словенії в 1/8 фіналу турніру.

Зустріч на арені Sinan Erdem Dome у Стамбулі завершилася з рахунком 55:79 (17:26, 10:16, 16:26, 12:11), повідомляє Укрінформ.

У нашій збірній найрезультативнішим був легкий форвард Максим Пустозвонов (11 очок), у словенців - важкий форвард мадридського "Реала" Ентоні Рендольф (21).

9-10 вересня також пройдуть матчі 1/8 фіналу Німеччина - Франція, Фінляндія - Італія, Литва -  Греція; Латвія - Чорногорія, Сербія - Угорщина, Іспанія - Туреччина, Хорватія - Росія.

Чвертьфінали Євробаскета-2017 відбудуться 12-13 вересня, півфінали - 14-15 вересня, поєдинок за 3-тє місце та фінал - 17 вересня.

Нагадаємо, на груповому етапі змагань України грала у Тель-Авіві (Ізраїль), де посіла 4-те місце у секстеті В. Підопічні Євгена Мурзіна обіграли команди Грузії та Ізраїля і поступилися Німеччині, Італії та Литві.