Євробаскет-2017: Мурзін пояснив поразку від Литви і вже думає про матч з Ізраїлем

Наша збірна готується до вирішальної гри у групі.

Головний тренер збірної України Євген Мурзін відразу ж після поразки від Литви в четвертому турі заявив, що його команда вже готується до протистояння з Ізраїлем у вирішальному матчі групового етапу Євробаскету-2017. Про це повідомляє XSPORT.

«Ми грали проти дуже сильної команди. Я думаю, Литва - фаворит нашої групи, це лідер нашої групи. Ми знали, як грає Валанчюнас, як грає Кузмінскас, але ми не змогли зупинити їх сьогодні. Ми не готові грати всі 40 хвилин проти Литви на повній концентрації, хоча в деякі хвилини здавалося, що ми граємо на рівних. Литва сьогодні була краще як в нападі, так і в захисті. Особливо в захисті.

Ми погано почали третю чверть. Так, думали про перемогу навіть в перерві, але поганий початок третьої чверті практично нівелювало наші мрії про перемогу. До того ж, нам потрібно думати про наступний матч, про дуже важливу гру проти Ізраїлі. Зараз вже ми думаємо про цю гру», - розповів Мурзін.

Останній матч групового етапу Євробаскету-2017 збірна України проведе 6 вересня проти Ізраїлю. Початок матчу о 20:45.