ЧС-2018: Хорвати перемогли Косово і повернули собі перше місце в групі

Переможний м’яч за хорватів забив київський динамівець Віда.

Збірна Хорватії вдома обіграла Косово 1:0 і повернула собі перше місце в Групі I відбору на чемпіонат світу-2018, в якій грає Україна. Про це повідомляє Sport Arena.

Вирішальний гол у матчі забив центральний захисник київського «Динамо» Домагой Віда. На 74-й хвилині Лука Модрич виконав подачу зі штрафного, а Віда ударом головою пробив воротаря гостей Саміра Уйкані.

Ця перемога дозволила Хорватії повернутися на перше місце в Групі I, набравши 16 очок. У збірної України, яка йде на другій позиції, на два очки менше.

Нагадаємо, матч між Хорватією і Косово мав відбутися ще вчора, але його призупинили на 22-й хвилині через сильну зливу. 5 вересня хорвати зіграють на виїзді з Туреччиною, а Косово прийме Фінляндію. Україна в цей же день в Рейк'явіку битиметься проти Ісландії.