Сачко: Мені сподобалась гра

Сачко: Мені сподобалась гра "Ворскли" проти "Олександрії"

Головний тренер полтавського футбольного клубу "Ворскла" Василь Сачко прокоментував переможну гру проти "Олександрії".

"Олександрія" для нас незручний суперник. В останні роки вони - дуже міцний горішок, навіть для наших грандів. Ми знали, що тут буде нелегко. Статистика підтверджує, що останнім часом ми тут не перемагали.

Грали з командою, яка без 20-ти хвилин є учасником групового етапу Ліги Європи. Ми вболівали за них і щиро бажали, щоб вони пройшли БАТЕ, але - це футбол.

Що стосується першого тайму, мені сподобалася гра нашої команди. Ми мали моменти, забили один м'яч. У другому таймі картина істотно змінилася. Ми почали низько сідати, притискатися до своїх воріт і створювати сумбур. Ми боролися, старалися, витримали цей натиск. Врешті-решт ми перемогли. Я вітаю "Ворсклу" і вболівальників з перемогою", - цитує Сачко офіційний сайт ФК "Ворскла"

Нагадаємо, що 27-го серпня "Ворскла" обіграла "Олександрію" в матчі 7-го туру української Прем'єр-ліги з рахунком 1:0.