"Шахтар" вирвав перемогу у "Вереса" у чемпіонаті України з футболу

Футболісти донецького "Шахтаря" здобули у неділю, 27 серпня, вольову перемогу над рівненським "Вересом" (2:1) у 7-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі на "Арені Львів" забили Марлос (55-та хвилина) і Дентіньйо (88) - у "гірників"; Валерій Федорчук (2) - у складі "Вереса", повідомляє Укрінформ.

Сьогоднішній поєдинок "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) не відбувся через неявку на гру команди гостей.

У неділю о 19.30 також пройдуть заключні матчі 7-го туру. Луганська "Зорі" зустрічається з одеським "Чорноморцем" (транслює телеканал "2+2"), "Олександрія" - з полтавською "Ворсклою" ("Футбол 1").

Розпочався тур у суботу гостьовою перемогою кропивницької "Зірки" над кам'янською "Сталлю" - 1:0. Вирішальний м'яч на київській арені  "Оболонь" забив форвард кропивничан Максим Прядун (35-та хвилина). Крім того, на 86-й хвилині хавбек "Зірки" Ігор Загальський не реалізував пенальті.

У грі між донецьким "Олімпіком" та львівськими "Карпатами" була зафіксована нічия (0:0).

Турнірне становище на цю хвилину: "Шахтар" - 18 очок, "Динамо" - 16,  "Ворскла" - 13, "Олімпік" - 12, "Верес" - 9, "Маріуполь" - 8, "Зірка" - 8, "Сталь" - 6, "Карпати" - 6, "Зоря" - 5,  "Олександрія" - 4, "Чорноморець" - 1.

На фото: Дентіньйо.