«Маріуполь»: «Динамо» намагається дискредитувати наш клуб

«Маріуполь»: «Динамо» намагається дискредитувати наш клуб

Укрінформ
У «Маріуполі» стверджують: вони виконали усі вимоги регламенту, натомість «Динамо» не прислало жодного офіційного листа. 

«Маріуполь» відповів на заяву «Динамо» про перенесення матчу на іншу дату та на звинувачення київського клубу у відсутності з боку «Маріуполя» гарантійних листів. Про це пише офіційний сайт «Маріуполя».

«Динамо» не тільки не прибуло на гру в Маріуполь, а й усіма силами намагається дискредитувати наш клуб. «Маріуполь» відповідно до вимог регламенту УПЛ відправив до дирекції прем'єр-ліги і «Динамо» всі необхідні офіційні листи щодо майбутніх ігор (молодіжних і перших команд).

Також «Маріуполь» надав прем'єр-лізі і «Динамо» офіційні листи від Управління СБУ в Донецькій області, Головного Управління Національної поліції в Донецькій області та Маріупольської міської ради.

Читайте також: Київське "Динамо" не приїхало до Маріуполя, матч не відбудеться - ЗМІ

У свою чергу від «Динамо» ми не отримали жодного офіційного листа щодо майбутніх ігор (ігрова форма, дата і час проведення передматчевої наради), а також щодо дати і часу прибуття делегації клубу, маршруту слідування і автотранспортних засобів», - сказано в зверненні .

Нагадаємо, що представники «Динамо» не з'явилися на передматчеву нараду в Маріуполі, а клуб дав вихідний провідним гравцям (Ковалю, Хачеріді, Морозюку, Гармашу, Сидорчуку, Ярмоленку) в день матчу. Матч мав відбутися сьогодні о 17:00. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-