Україна посідає 7 місце в медальному заліку після шостого дня Універсіади

У шостий день XXIX Всесвітньої літньої Універсіади в Тайбеї (Тайвань) розіграно 29 комплектів нагород.

Українці додали у скарбничку студентської збірної 4 медалі - 1 "золото", 2 "срібла" та 1 "бронзу, повідомляє Укрінформ.

Чемпіонкою студентських Ігор-2017 стала штангістка Ірина Деха, яка виграла "золото" у ваговій категорії до 90 кг.

Срібні нагороди завоювали легкоатлетка Ольга Ляхова (800 метрів) та плавець Андрій Хлопцов (100 метрів, батерфляй), бронзову - легкоатлетка Олена Колесниченко (400 метрів з бар'єрами).

Збірна України поки посідає 7-те місце в загальнокомандному заліку - 23 нагороди: 7 золотих, 9 срібних і 7 бронзових.

Лідерами залишаються представники Республіки Корея (24, 17, 21), другі - японці (21, 13, 20), треті - господарі з Тайваню (15, 19, 13), четверті - росіяни (14, 19, 30), п'яті - спортсмени КНДР (10, 4, 2), шості - американці (8, 12, 10).

Всесвітня Універсіада-2017 триватиме до 30 серпня.

Нагадаємо, на минулій Всесвітній літній Універсіаді-2015 у Кванджу (Республіка Корея) збірна України завоювала 31 нагороду (8 золотих, 17 срібних, 6 бронзових) і посіла 8 місце у загальнокомандному заліку серед 146 країн світу.